Polskie Stowarzyszenie Golfa Seniorów

Aktualności

Czesław świętował kolejne urodziny

Przedstawiciele Polskiego Stowarzyszenia Golfa Seniorów po raz kolejny uczestniczyli we wspaniałej uroczystości, jaką były urodziny naszego honorowego członka, Czesława Romankiewicza.

31 stycznia jubilat skończył 93 lata. Nie wiemy jak to robi nasz kochany Czesiu, ale wszyscy nie mogą wyjść z podziwu dla jego kondycji i sprawności fizycznej, a nade wszystko pogody ducha i poczucia humoru. Oby długo dawał nam wszystkim wzór do naśladowania.

Z zarządu PSGS uczestniczyli Bogusław Bil i Wojciech Marciniak. Obecni byli również Zbigniew Zieliński i Jan Radziszewski z Top Golf. Ale oczywiście najważniejsi byli koledzy klubowi jubilata, którzy zorganizowali wspaniałe przyjęcie urodzinowe w przytulnych pomieszczeniach klubu Tatfort. Życzyć należy wszystkim klubom, aby panowała w nich podobna koleżeńska atmosfera. Naprawdę jest to wzór do naśladowania.

Życzeniom długich lat życia nie było końca i słynne dwieście lat zostało odśpiewane przez wszystkich. Jubilat dziękując za życzenia zobowiązał się od tego sezonu do poważniejszego potraktowania gry w golfa i zwiększenie treningów, co na pewno będzie skutkowało poważnym obniżeniem HCP.

Uroczystość uświetnił również wiceprezydent Torunia, pan Zbigniew Rasielewski, który  w imieniu władz Torunia, złożył jubilatowi serdeczne życzenia długich lat życia.

Tradycji stało się zadość i rozegrany został również mini turniej golfowy. Z uwagi na warunki atmosferyczne i lekkie podziębienie niektórych uczestników, postanowiono rozegrać czterodołkowy turniej na symulatorze. Rozegrano też konkurencje dodatkowe czyli longest drive i nearest to pin. Emocji było sporo i nagrodzonych wielu. Jak zwykle nikt też z zaproszonych gości nie wyjechał bez prezentu.

Kochany Czesławie, żyj nam długo, szczęśliwie oraz w dobrym zdrowiu i niech nigdy nie opuszcza cię optymizm i poczucie humoru a gra w golfa sprawia frajdę.

 

Bogusław Bil

Zdjęcia z uroczystości w galerii TUTAJ.

Ostatnie aktualności

Partnerzy strategiczni Partnerzy wspierający
Partnerzy medialni