Polskie Stowarzyszenie Golfa Seniorów

94 urodziny Czesława Romankiewicza

KOLEJNY JUBILEUSZ CZESŁAWA

W tym roku świętowaliśmy kolejne urodziny naszego seniora, Czesia Romankiewicza. Trudno uwierzyć, że to już dziewięćdziesiąte czwarte. Nasz drogi jubilat tryska bowiem zdrowiem i jak zwykle poczuciem humoru.

Zarząd Polskiego Stowarzyszenia Golfa Seniorów dostał ponownie zaproszenie na uroczystość, która odbyła się w przyjaznych podwojach klubu Tatfort w gronie przyjaciół golfistów. Z wielką przyjemnością wzięli w niej udział Bogusław Bil – prezes PSGS, Sławomir Piński – wiceprezes PSGS oraz Mieczysław Piwowar – członek Komisji Rewizyjnej PSGS.

Jak co roku atmosfera była wspaniała a jedzenie wyśmienite. Życzenia były szczere i tradycyjne sto lat, które w tym przypadku wyglądałoby blado, zostało zmodyfikowane. Wszyscy życzyliśmy jubilatowi długiego życia w dobrym zdrowiu i wielu rund golfa. Jubilat obiecał, że jeśli forma dopisze to ponownie będzie reprezentował PSGS na tegorocznym turnieju Masters 75+ w tym roku w Szwecji.

Kochany Czesławie jesteś chlubą naszego stowarzyszenia i przykładem dla innych. Udowadniasz, że w golfa na dobrym poziomie można grać również po dziewięćdziesiątce.

Wszystkiego najlepszego i do zobaczenia za rok.

W imieniu zarządu

Bogusław Bil

 

Ostatnie aktualności

Partnerzy strategiczni Partnerzy wspierający
Partnerzy medialni