Polskie Stowarzyszenie Golfa Seniorów

Lista członków

Członkowie Polskiego Stowarzyszenia Golfa Seniorów

Lp Nazwisko Imię Klub macierzysty
1 Adamczyk Tadeusz Kalinowe Pola GC
2 Bagiński Andrzej Sierra GC
3 Bandkowski Andrzej Gradi GC
4 Bartusiak Waldemar Zawarcie GC
5 Bącela Andrzej Toya G&CC
6 Bednarczuk Adam Rycerski KG
7 Bielewicz Stanisław Opolski KG
8 Bil Bogusław Modry Las GC
9 Bill Ireneusz Rosa Private GC
10 Bizan Dariusz Opolski KG
11 Błaszczeć Mirosław Royal GC Wilanów
12 Bobińska Barbara Sierra GC
13 Bogdani Adam Rosa Private GC
14 Bogowicz Mirosław` First Warsaw G&CC
15 Borowik Anatol Golfstok Białystok
16 Bożek Andrzej Krakowski KG r. zał. 2002
17 Brodowska Małgorzata Sierra GC
18 Broniszewski Jan Rosa Private GC
19 Burzawa Maja Krakowski KG r. zał. 2002
20 Burzawa Marek Krakowski KG r. zał. 2002
21 Burzyński Tadeusz Śląski KG
22 Buzek Robert Royal Kraków GC
23 Cebula-Jawińska Renata Sierra GC
24 Cesarz Danuta Armada GC
25 Cesarz Adam Śląski KG
26 Chodzeń Lech Sobienie Królewskie G&CC
27 Cichy Zbigniew Mazury G&CC
28 Czecharowski Marek Royal GC Wilanów
29 Dempniak Mariusz Royal GC Wilanów
30 Dudko Stefan Mazury G&CC
31 Dutkowski Wojciech Bydgoski KG
32 Dworzański Jan Royal Kraków GC
33 Fajer Jadwiga Armada GC
34 Follendorf Andrzej Modry Las GC
35 Frańczak Zdzisław Podkarpacki KG
36 Gacek Andrzej Royal Kraków GC
37 Gaik Maria Śląski KG
38 Gaik Marek Śląski KG
39 Geritz Ewa Sobienie Królewskie G&CC
40 Geritz Krzysztof Sobienie Królewskie G&CC
41 Glapiak Mirosław PIAV Golf
42 Gołabiewski Zbigniew Golfstok Białystok
43 Gradecka Marzena Gradi GC
44 Gralak Zygfryd Bydgoski KG
45 Grzelak Paweł Binowo Park GC
46 Hryniewicz Sławomir Rycerski KG
47 Jabłoński Tomasz KG Lisia Polana
48 Janiec Marek Sobienie Królewskie G&CC
49 Jasina Ted First Warsaw G&CC
50 Jedrzejczyk Józef Jerzy Sobienie Królewskie G&CC
51 Jędraszek Ultera Lucyna Royal GC Wilanów
52 Jędruszek Władysław Rosa Private GC
53 Jóźwiak Bogusław Kalinowe Pola GC
54 Kaczmarek Ryszard Bydgoski KG
55 Kapral Wiesław Śląski KG
56 Kazberuk Janusz Golstok Białystok
57 Kluczewska Ewa Krakowski KG r. zał. 2002
58 Kluczewski Janusz Krakowski KG r. zał. 2002
59 Konieczna Sławomira Modry Las GC
60 Konieczny Marek Modry Las GC
61 Konopka Henryk Sierra GC
62 Konopka Marek Śląski KG
63 Kotowski Andrzej KG Lisia Polana
64 Kotynia Janusz Royal Kraków GC
65 Kozicka Barbara Royal GC Wilanów
66 Kozieł Krystyn Royal Kraków GC
67 Kozłowska Bożena Kalinowe Pola GC
68 Kozłowski Lech Śląski KG
69 Kozłowski Maciej Toya G&CC
70 Krawczyński Piotr Rosa Private GC
71 Królikowski Marek Śląski KG
72 Kubicki Jacek Amber Baltic GC
73 Kuczyński Marek Play Golf Club
74 Kurhanowicz Andrzej Royal GC Wilanów
75 Kuśmierek Waldemar Golf Park Józefów
76 Lenarczyk Izydor Jan Sobienie Królewskie G&CC
77 Lepka Zbigniew Kraków Valley G&CC
78 Lubka Zbigniew Wielkopolski KG
79  Łącki Leonard GC Jelenia Góra
80 Łuczak Roman Śląski KG
81 Mach Gunter Royal GC Wilanów
82 Majsterek Arkadiusz A&A GC
83 Marciniak Wojciech KG Lisia Polana
84 Matyjek Robert First Warsaw G&CC
85 Mazij Krzysztof Kalinowe Pola GC
86 Mazur Zbigniew Gradi GC
87 Michałowska Bożena First Warsaw G&CC
88 Michałowski Marek First Warsaw G&CC
89 Mills Errol Armada GC
90 Morańska Brygida Śląski KG
91 Morański Jan Śląski KG
92 Mosoń Grażyna Krakowski KG r. zał. 2002
93 Mosoń Zbigniew Krakowski KG r. zał. 2002
94 Murgrabia Wojciech Amber Baltic GC
95 Musiolik Jan First Warsaw G&CC
96 Natkowski Lech Pierwszy Kaliski KG
97 Niewczas Leszek First Warsaw G&CC
98 Nocon Józef GNT BERGE
99 Nowak Mirosław Śląski KG
100 Osiński Rafał A&A GC
101 Pakulski Marek Play GC
102 Pałucki Janusz Sobienie Królewskie G&CC
103 Pałys Bronisław Pierwszy Kaliski KG
104 Panas Elzbieta KG First Warsaw G&CC
105 Paradysz Zofia Śląski KG
106 Paszynin Jakub Gradi GC
107 Pazera Karol Play GC
108 Piantini Giulio Kalinowe Pola GC
109 Piechura Marta
110 Piłko Jacek Golf Park Józefów
111 Piński Sławomir Binowo Park GC
112 Pisarski Mirosław First Warsaw G&CC
113 Piwowar Mieczysław Tatfort GC
114 Pobereszko Janusz Sobienie Królewskie G&CC
115 Polz Piotr Golf Park Józefów
116 Poniż Michał First Warsaw G&CC
117 Popek Arkadiusz Gradi GC
118 Prochowski Mariusz Tokary GC
119 Przybył Dariusz Kalinowe Pola GC
120 Przybysz Ryszard Play GC
121 Ptak Bogdan Pierwszy Kaliski KG
122 Puteczny Piotr Sobienie Królewskie G&CC
123 Radziszewski Jan Royal GC Wilanów
124 Rapca Henryk Bydgoski KG
125 Rogala Leszek Śląski KG
126 Romankiewicz Czesław Tatfort GC
127 Rydzkowska Anna Sierra GC
128 Sadłowski Andrzej A&A GC
129 Sajkiewicz Stefan Kraków Valley G&CC
130 Siemiński Jerzy Toya G&CC
131 Skręta Jarosław Royal GC Wilanów
132 Skudlarski Dariusz A&A GC
133 Skwara Mariusz Kalinowe Pola GC
134 Sławek Wiesław Play GC
135 Smolnicki Włodzimierz Tokary GC
136 Sobiesiak Ryszard Toya G&CC
137 Sobków Marek Krakowski KG r. zał. 2002
138 Sokolik Krzysztof First Warsaw G&CC
139 Sokołowski Lech Sierra GC
140 Sosnowski Christoph
141 Staniaszek Grzegorz A&A GC
142 Swiatkowska Grace First Warsaw G&CC
143 Sykut Leszek Zawarcie GC
144 Szkałuba Tadeusz Royal GC Wilanów
145 Szmidt Beata Toya G&CC
146 Szmyt Elżbieta Royal GC Wilanów
147 Szpilman Bogdan Sierra GC
148 Szpilman Marzena Sierra GC
149 Szumański Mariusz Gliwicki KG
150 Szumlicz Tadeusz Royal GC Wilanów
151 Szwoch Władysław KG Lisia Polana
152 Szygenda Zdzisław Kalinowe Pola GC
153 Szymańska Anna Sobienie Królewskie G&CC
154 Świerczyński Robert KG Lisia Polana
155 Traczyk Tomasz Krakowski KG r. zał. 2002
156 Twardzik Bogusława Podkarpacki KG
157 Twardzik Maciej Podkarpacki KG
158 Wasiński Władysław Golfstok Białystok
159 Wiatr Rhea Warsaw Golf Links
160 Wierciński Antoni Sierra GC
161 Więcek Marek Vistal GC
162 Wiktorowska Grażyna Royal GC Wilanów
163 Wiktorowski Włodzimierz Royal GC Wilanów
164 Wojtera Czesław Gorko GC
165 Wróblewski Andrzej Royal GC Wilanów
166 Wróblewski Jan Toya G&CC
167 Wybański Stanisław Krakowski KG r. zał. 2002
168 Zagórowski Wiesław Gliwicki KG
169 Zadrożny Kaziemirz Toya G&CC
170 Zatylny Jerzy Rycerski KG
171 Ząbczyk Waldemar Royal Kraków GC
172 Zieliński Grzegorz Golf Palace Łódź
173 Zienkiewicz Krzysztof Gorzowski KG
174 Ziółkowska Barbara Royal GC Wilanów
175 Zmuda Michał Armada GC
176 Zwierz Elżbieta Binowo Park GC
177 Zwierz Paweł Binowo Park GC
178 Żuchowicz Wiesław Kalinowe Pola GC

Ostatnie aktualności

Partnerzy strategiczni Partnerzy wspierający
Partnerzy medialni